Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ahilik değerlerine sahip öğrenciler yetiştirilecek

DENİZLİ TİCARET ODASI (DTO), MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM OKUL SEKTÖR İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI. 3 YIL GEÇERLİ OLACAK PROTOKOLE İLİŞKİN KONUŞAN DTO BAŞKANI UĞUR ERDOĞAN, “ODA OLARAK, EĞİTİME HER ZAMAN ÖNEM VERİYOR VE KATKI SAĞLIYORUZ. BU PROTOKOL İLE ÖĞRENCİLERİMİZİ DESTEKLEYECEK VE MESLEK AHLAKI İLE AHİLİK DEĞERLERİNE SAHİP OLARAK YETİŞTİRİLMELERİNİ SAĞLAYACAĞIZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ahilik değerlerine sahip öğrenciler yetiştirilecek
19 views
01 Şubat 2021 - 14:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizli Ticaret Odası (DTO), Milli Eğitim Müdürlüğü ile Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Sektör İş Birliği protokolü imzaladı. 3 yıl geçerli olacak protokole ilişkin konuşan DTO Başkanı Uğur Erdoğan, “Oda olarak, eğitime her zaman önem veriyor ve katkı sağlıyoruz. Bu protokol ile öğrencilerimizi destekleyecek ve meslek ahlakı ile ahilik değerlerine sahip olarak yetiştirilmelerini sağlayacağız” dedi.

Denizli Ticaret Odası meslek ahlakı ve ahilik değerlerini benimseyen öğrenciler yetiştirilmesi için Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile protokol imzaladı. Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Sektör İş Birliği kapsamında imzalanan protokol en az 3 yıl geçerli olacak. Denizli Ticaret Odası’nın eğitimin her alanında kendilerine destek vermeye devam etmesinin camialarını son derece mutlu ettiğini söyleyen Denizli İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Başgün, bu protokolün mesleki eğitime önemli bir katkı sağlayacağına inandıklarını kaydetti. Önemli bir protokol imzaladıklarını belirten Başgün, “Denizli Ticaret Odası, eğitim için her zaman elini taşın altına koymuştur. Bugün de mesleki eğitimin kalitesini artıracağına inandığımız, önemli bir protokolü imzaladık. Hayırlı ve uğurlu olsun. Denizli Ticaret Odası Başkanımız Uğur Erdoğan ile ekibine teşekkür ederiz” diye konuştu.

“Mesleki değerlerimize sahip çıkıyoruz”

Ahilik geleneğinin gelecek nesillere aktarılmasının önemli olduğunu ifade eden Başkan Erdoğan, “İmzaladığımız protokol ile öğrencilerimizin meslek ahlakı ve ahilik değerlerine sahip olarak yetiştirilmesini sağlayacağız. Ayrıca beceri eğitimi ve staj imkânları oluşturup, öğrencilerin alanları ile ilgili fuar etkinliklerine katılmalarını sağlayacağız. Başarılı 10 öğrencimize burs imkânı sağlamanın yanında öğretmenlerimizin alanlarıyla ilgili konularda seminerler için işbirliği yapacağız. Hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.