Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Altın kemerli pehlivanlar Pamukkale’de buluşacak

PAMUKKALE BELEDİYESİ ÖNEMLİ BİR ORGANİZASYONA EV SAHİPLİĞİ YAPMAYA HAZIRLANIYOR. “PAMUKKALE YAĞLI GÜREŞLERİ” 22 AĞUSTOS 2021 TARİHİNDE ATATÜRK STADI’NDA GERÇEKLEŞECEK. PAMUKKALE BELEDİYE BAŞKANI AVNİ ÖRKİ, ÜLKENİN ALTIN KEMERLİ PEHLİVANLARININ KATILACAĞI ORGANİZASYONA TÜM DENİZLİ’Yİ DAVET EDEREK, “BU SPOR ETKİNLİĞİMİZE ÖNEMLİ PEHLİVANLAR KATILACAK. ŞAMPİYONLARIN BULUŞTUĞU BİR ORGANİZASYON OLACAK” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Altın kemerli pehlivanlar Pamukkale’de buluşacak
36 views
08 Ağustos 2021 - 15:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Pamukkale Belediyesi önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. “Pamukkale Yağlı Güreşleri” 22 Ağustos 2021 tarihinde Atatürk Stadı’nda gerçekleşecek. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ülkenin altın kemerli pehlivanlarının katılacağı organizasyona tüm Denizli’yi davet ederek, “Bu spor etkinliğimize önemli pehlivanlar katılacak. Şampiyonların buluştuğu bir organizasyon olacak” dedi.

Pamukkale Belediyesi, çok önemli bir etkinlik gerçekleştirecek. Geleneksel spor dallarından biri olan yağlı pehlivan güreşleri “Pamukkale Yağlı Güreşleri” adıyla gerçekleşecek. 22 Ağustos 2021 tarihinde Denizli Atatürk Stadı’nda saat 10.00’da başlayacak ve gün boyu devam edecek olan “Pamukkale Yağlı Güreşleri”ne önemli pehlivanlar katılacak. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde altın kemer kazanan pehlivanlardan Ali Gürbüz, İsmail Balaban, Recep Kara, Orhan Okulu, Şaban Yılmaz, Osman Aynur ve Mehmet Yeşil Yeşil “Pamukkale Yağlı Güreşleri”nde şampiyon olabilmek için güreşecekler.

“Tüm halkımız davetli”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, geçen yıl için planlanan organizasyonun koronavirüs pandemisi nedeniyle gerçekleşemediğini ifade ederek, “Bu önemli organizasyon için hazırlıklarımız devam ediyor. Türkiye’nin önemli pehlivanları bu güreşler için Denizli’ye gelecek. Yağlı pehlivan güreşlerinde altın kemer kazanan birçok pehlivan Pamukkale Yağlı Güreşleri şampiyonluğu için mücadele edecek. Şuanda ülkemizin farklı noktalarında güreşler gerçekleşiyor. Pamukkale’mizin tanıtımı için büyük öneme sahip olan bu etkinliğimizi kazasız belasız gerçekleştirmek istiyoruz. 22 Ağustos 2021 Pazar günü saat 10.00’da başlayacak olan güreşlere tüm Denizli halkını davet ediyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.