Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Fethi Akcan, “Uyuşturucu terör tehdidi haline geldi”

DENİZLİ’NİN ÇAL İLÇESİNDE, UYUŞTURUCU MADDE KULLANDIĞI BELİRLENEN VE BOŞANDIĞI EŞİNİ KATLEDEN O.A İSİMLİ KİŞİ, UYUŞTURUCU MADDENİN NE DENLİ ZARARLI VE TEHLİKELİ OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA GÜNDEME GETİRDİ. BELEDİYE BAŞKANI FETHİ AKCAN, “MANEVİ DEĞERLERİMİZE, AHLAK YAPIMIZA BÜYÜK ZARAR VEREN UYUŞTURUCU TERÖRÜNE KARŞI TOPLUMUN TÜM KESİMİ BİRLİKTE MÜCADELE VERMELİDİR” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Fethi Akcan, “Uyuşturucu terör tehdidi haline geldi”
33 views
09 Mart 2021 - 18:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizli’nin Çal ilçesinde, uyuşturucu madde kullandığı belirlenen ve boşandığı eşini katleden O.A isimli kişi, uyuşturucu maddenin ne denli zararlı ve tehlikeli olduğunu bir kez daha gündeme getirdi. Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Manevi değerlerimize, ahlak yapımıza büyük zarar veren uyuşturucu terörüne karşı toplumun tüm kesimi birlikte mücadele vermelidir” dedi.

Türkiye genelinde her yıl yüzlerce gencin uyuşturucu madde kullanımı yüzünden hayatını kaybettiğini, ayrıca toplumun uyuşturucu terörü yüzünden büyük erozyona uğradığını söyleyen Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Biz uyuşturucuya karşı 2014 yılında kapsamlı bir mücadele başlattık. Çocuklarımızı spora teşvik ederek, onları kazanmanın çabası içinde olduk. Ancak, kolluk kuvvetlerinin gayretleri ve bizlerin çalışmalarının da tam olarak yeterli olmadığını gördük. Son yıllarda Çal’da 4 genç uyuşturucu madde yüzünden öldü. Toplumun tüm kesimleri uyuşturucu terörüne karşı birlikte, topyekün mücadele vermelidir. Gençlerimizi uyuşturucu belasından uzak tutmalıyız. Gençlerimizi uyuşturucu illetinden kurtarmalıyız” diye konuştu.

Akcan, geçmiş yıllara oranla Çal ilçesindeki uyuşturucu kullanımının geçtiğimiz yıllara oranla düştüğünü sözlerine ekleyerek, “Uyuşturucu madde kullanan bir kişi bile kalsa gönlümüz razı olmaz. Kısa sürede uyuşturucu terörünün kökü belki de kazınamaz ama toplum birleşirse uyuşturucuya karşı önemli başarı elde edilir” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.