Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çameli’nin yerli ceviz ve fasulyesi ilgi görmeye devam ediyor

DENİZLİ’NİN ÇAMELİ İLÇESİNDE HER CUMA GÜNÜ KURULAN GELENEKSEL PAZAR YERİNDE, BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ARSLAN, VATANDAŞLAR VE ESNAFLA SOHBET ETTİ. PAZAR YERİNDE EN ÇOK CEVİZ VE FASULYENİN İLGİ GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLEYEN ESNAFLAR, ÜRÜNLER PAZARA GELMEDEN SATILDIĞINI BELİRTTİ. BAŞKAN ARSLAN, “İLÇEMİZDEKİ ÇİFTÇİLERİMİZİN KENDİ MAHSULLERİ CEVİZ VE FASULYE İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDİYOR. İNŞALLAH TEZ ZAMANDA PANDEMİ SÜRECİNİ ATLATIR VE DAHA GÜZEL GÜNLERDE VATANDAŞLARIMIZ İLE BİR ARAYA GELİRİZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Çameli’nin yerli ceviz ve fasulyesi ilgi görmeye devam ediyor
120 views
09 Ekim 2020 - 13:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizli’nin Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, ilçede her Cuma günü kurulan geleneksel pazar yerinde vatandaşlar ve esnafla sohbet etti.

Pazar yerinde en çok ceviz ve fasulyenin ilgi gördüğünü söyleyen esnaflar, ürünler pazara gelmeden satıldığını belirtti. Başkan Arslan, “İlçemizdeki çiftçilerimizin kendi mahsulleri ceviz ve fasulye ilgi görmeye devam ediyor. İnşallah tez zamanda pandemi sürecini atlatır ve daha güzel günlerde vatandaşlarımız ile bir araya geliriz” dedi.

Çameli ilçesinde her hafta Cuma günü kurulan geleneksel Pazar yerinde, Belediye Başkanı Cengiz Arslan incelemelerde bulundu. Esnaflar ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden Başkan Arslan, korona virüs tedbirlerini yerinde inceledi. Esnaf ve vatandaşlar kendileriyle yakından ilgilen Başkan Arslan’a teşekkürlerini iletti. Yöresel ürünlerin satışa sunulduğu Çameli Zahire pazarında çiftçilerin kendi mahsulleri olan ceviz ve fasulye büyük ilgi görmeye devam ettiği belirtildi. Çameli’nde ki kaliteli ceviz ve fasulyenin kalitesini bilen vatandaşlar çevre ilçelerden gelerek alışveriş yaptığı görüldü. Çiftçiler ürünlerin pazarda satışa çıkmasına gerek kalmadan satıldığını söyledi. Çameli ilçesinin yerli ürünlerinin fiyatları ise, kuru kabuklu yerli cevizin kilogramı 35 TL’den, yerli fasulyenin kilogramı ise 20 TL’den satıldığı belirtildi.

“Çiftçilerimizin kendi mahsulleri ceviz ve fasulye ilgi görmeye devam ediyor”

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “Vatandaşlarımız ve esnaflarımızı tek tek dolaştık, görüştük. Pandemi süreci içerisinde kurallara uymaya devam ediyorlar, zabıta ekiplerimiz de sürekli olarak kontrollerini ve denetimlerini gerçekleştiriyor. Bizler de bugün hem pazarın nabzını tuttuk. İlçemizdeki çiftçilerimizin kendi mahsulleri ceviz ve fasulye ilgi görmeye devam ediyor. İnşallah tez zamanda pandemi sürecini atlatır ve daha güzel günlerde vatandaşlarımız ile bir araya geliriz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.