Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizli Büyükşehirden 2. Uluslararası Karikatür Yarışması

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN GEÇTİĞİMİZ YIL ULUSLARARASI DÜZEYE TAŞIDIĞI ULUSLARARASI KARİKATÜR YARIŞMASI’NIN 2’NCİSİ İÇİN MÜRACAATLAR BAŞLADI. DÜNYANIN DÖRT BİR TARAFINDAN AMATÖR VE PROFESYONEL TÜM KARİKATÜRİSTLERİN KATILABİLECEĞİ YARIŞMANIN BU YILKİ TEMASI “AİLE” OLARAK BELİRLENDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Denizli Büyükşehirden 2. Uluslararası Karikatür Yarışması
16 views
10 Ocak 2022 - 12:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin geçtiğimiz yıl uluslararası düzeye taşıdığı Uluslararası Karikatür Yarışması’nın 2’ncisi için müracaatlar başladı. Dünyanın dört bir tarafından amatör ve profesyonel tüm karikatüristlerin katılabileceği yarışmanın bu yılki teması “Aile” olarak belirlendi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi 2017’den itibaren her yıl ulusal çapta düzenlediği karikatür yarışmasını geçtiğimiz yıl uluslararası düzeye taşıdı. Bu yıl ikincisi düzenlenecek Denizli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Karikatür Yarışması’nın müracaatları başladı. Bu yıl teması “Aile” olarak belirlenen yarışma dünyanın dört bir tarafındaki amatör ve profesyonel tüm karikatüristlere açık olacak. Yarışmaya eserler online olarak gönderilecek. Karikatüristlerin Denizli Büyükşehir Belediyesi internet sitesi üzerinden katılacağı yarışmaya eserlerini en geç 20 Mart 2022 Pazar günü saat 24.00’e kadar yüklemeleri gerektiği belirtildi. Birincilik 7 bin 500 TL, ikincilik 5 bin, üçüncülük 3 bin 500 TL, mansiyon olarak 3 adet bin 500 TL ve 18 yaş altı 3 adet bin TL olmak üzere 5 farklı ödülün verileceği yarışmaya bir kişi en fazla 3 eseri ile katılabilecek.

30 Mart’ta yarışma sonuçları açıklanacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Uluslararası Karikatür Yarışması’nın şartnamesine Denizli Büyükşehir Belediyesi internet sitesinden ulaşılabileceği, yarışmada yer alacak eserlerin 26 ile 27 Mart 2022’de değerlendirileceği kaydedildi. Yarışmanın sonuçlarının ise 30 Mart 2022 Çarşamba günü Denizli Büyükşehir Belediyesi resmi internet sitesinden açıklanacağı belirtildi. Ödül töreni ve serginin 13 Mayıs 2022 Cuma günü, Denizli Büyükşehir Belediyesi Turan Bahadır Sergi Salonu’nda yapılacağı kaydedildi.

“Tüm karikatüristleri yarışmamıza katılmaya davet ediyorum”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, geçen yıl uluslararası düzeye taşıdıkları karikatür yarışmasının yine yoğun bir katılımla gerçekleşeceğine inandığını belirterek, “Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak kültür ve sanatın yanında olmaya devam ediyoruz. Bu sene gerçekleştirilecek olan yarışmamızın ana temasını aile olarak belirledik. Toplumumuzun temeli olan aile kurumuna yönelik çalışmaları heyecanla bekliyoruz. Aile kurumu bizim için mukaddestir. Amatör ve profesyonel tüm karikatüristleri yarışmamıza katılmaya davet ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.