Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

‘Dijital Dünya Dijital Gelecek’ webinarları başlıyor

GÜNEY EGE KALKINMA AJANSI, BÖLGEDE ÖNE ÇIKAN TEKSTİL, GİYİM ÜRÜNLERİ, MAKİNE, TEÇHİZAT, GIDA VE İÇECEK ÜRÜNLERİ İMALATI GİBİ SEKTÖRLERDE DİJİTAL VE KURUMSAL DÖNÜŞÜMÜ HIZLANDIRARAK GELİR VE KARLILIK DÜZEYİNİN ARTMASINA KATKI SAĞLANMASI AMACIYLA ‘İMALAT SANAYİDE KURUMSALLAŞMA VE DİJİTAL DÖNÜŞÜM SONUÇ ODAKLI PROGRAMINI’ YÜRÜTÜYOR. BU KAPSAMDA 21-22-23 ARALIK 2021 TARİHLERİNDE “DİJİTAL GELECEK DİJİTAL DÜNYA” BAŞLIĞI ALTINDA WEBİNAR OTURUMLARI DÜZENLENECEK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
‘Dijital Dünya Dijital Gelecek’ webinarları başlıyor
17 views
20 Aralık 2021 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Güney Ege Kalkınma Ajansı, bölgede öne çıkan tekstil, giyim ürünleri, makine, teçhizat, gıda ve içecek ürünleri imalatı gibi sektörlerde dijital ve kurumsal dönüşümü hızlandırarak gelir ve karlılık düzeyinin artmasına katkı sağlanması amacıyla ‘İmalat Sanayide Kurumsallaşma ve Dijital Dönüşüm Sonuç Odaklı Programını’ yürütüyor. Bu kapsamda 21-22-23 Aralık 2021 tarihlerinde “Dijital Gelecek Dijital Dünya” başlığı altında webinar oturumları düzenlenecek.

Üç gün boyunca sürecek beş oturumda dijital dönüşümün çeşitli aşamalarında rol oynayan sektör profesyonelleri, sivil toplum kurumu temsilcileri, akademisyenler ve üreticiler dijital dönüşümü insan, iş süreçleri ve teknoloji unsurlarıyla ele alacak. 21 Aralık Salı günü “21. Yüzyılın Petrolü = Veri” ve “Akıllı Makineler Çağı = Makinelerin Yükselişi” oturumları; 22 Aralık Çarşamba günü “Dijital Evrene Giriş: Matriks Evreni ve Metaverse” ve “İnsansız (Hatasız) Fabrikalar” oturumları; webinar serisinin son günü olan 23 Aralık’ta ise Güney Ege için kritik öneme sahip turizm sektörünün dijital dönüşümü hakkındaki “Teknoloji Çağı ve Turizm” oturumu gerçekleştirilecek.

Webinar oturumları ile işletmeler kendi iş süreçlerine benzer alanlarda uygulanan başarı örnekleri hakkında bilgi alırken ülkemizdeki iyi uygulama örnekleri ile buluşmaları sağlanacak. Düzenlenecek organizasyon vesilesiyle dijital dönüşüm alanında başarılı işletmelerin tecrübeleri Güney Ege’deki işletme ve üreticilere aktarılacak.

Oturumlara katılmak isteyenler www.geka.gov.tr adresinden ayrıntılı bilgiye ulaşarak, https://bit.ly/3s78Hxl linkinden kayıt yaptırabilecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.