Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı

DENİZLİ TİCARET ODASI (DTO) BAŞKANI UĞUR ERDOĞAN, SAĞLIK ÇALIŞANLARININ 14 MART TIP BAYRAMI’NI KUTLADI. BAŞKAN ERDOĞAN; “ÜLKEMİZ TÜM DÜNYADA OLDUĞU GİBİ BİR YILI AŞKIN BİR SÜREDİR KORONA VİRÜS SALGINIYLA MÜCADELE EDİYOR. BU MÜCADELENİN BAŞKAHRAMANLARI İSE SAĞLIK ÇALIŞANLARI, TIP CAMİAMIZDIR. BU KUTSAL MÜCADELEDE HAYATINI KAYBEDEN SAĞLIK ŞEHİTLERİMİZE İSE ALLAH’TAN RAHMET, AİLELERİ İLE MESLEKTAŞLARINA DA BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
DTO Başkanı Uğur Erdoğan, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı
84 views
14 Mart 2021 - 15:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı. Başkan Erdoğan; “Ülkemiz tüm dünyada olduğu gibi bir yılı aşkın bir süredir korona virüs salgınıyla mücadele ediyor. Bu mücadelenin başkahramanları ise sağlık çalışanları, tıp camiamızdır. Bu kutsal mücadelede hayatını kaybeden sağlık şehitlerimize ise Allah’tan rahmet, aileleri ile meslektaşlarına da baş sağlığı diliyorum” dedi.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında; “Ülkemiz tüm dünyada olduğu gibi bir yılı aşkın bir süredir korona virüs salgınıyla mücadele ediyor. Bu mücadelenin başkahramanları ise sağlık çalışanları, tıp camiamızdır. Kahramanlarımızın, Tıp Bayramı’nı canı gönülden kutluyor, hayati derecede önem arz eden özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Tıp camiası, tarihinin en yoğun ve zorlu dönemlerinden birini yaşıyor. Ancak, Türk sağlık teşkilatı, bu zorlu süreçten de alnının akıyla çıkmasını bilecektir. Ülkemizdeki sağlık çalışanları, bugüne kadar alkışı hak eden bir performansla, örnek bir mücadele sergilemişlerdir. Eşten çocuktan, anadan babadan uzakta kalarak ve çok büyük bir özveri örneği göstererek, yeri geldiğinde izinlerinden bile feragat edip durmadan, yorulmadan çalışmışlardır. Bugün eğer diğer ülkeler gibi çok zor durumda değilsek, onların bu özverili yaklaşımları ve eşsiz gayretleri sayesindedir. Bu kutsal mücadelede hayatını kaybeden sağlık şehitlerimize Allah’tan rahmet, aileleri ile meslektaşlarına baş sağlığı diliyorum. Her şeye rağmen canı pahasına da olsa mücadeleyi elden bırakmayan sağlık çalışanlarımızın da Tıp Bayramı’nı kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur buldukları, başarılı oldukları, çok daha güzel günler diliyorum. Bu vesileyle, vatandaşımıza da seslenmek istiyorum, kurallara uyalım, sağlık çalışanlarımızı koruyalım. Kurallara uyalım, sağlığımızı koruyalım. Kurallara uyalım, Denizli’mizi koruyalım!” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.