Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DTO’dan üyelerine 36 aya varan vadelerle uygun finansman desteği

ÖZEL BİR BANKA, SALGIN SÜRECİNİN ÜRETTİĞİ ETKİLERİNİN EN AZA İNDİRİLMESİ İÇİN DENİZLİ TİCARET ODASI (DTO) İLE PROTOKOL İMZALADI. BANKANIN, PROTOKOL KAPSAMINDA, DENİZLİ TİCARET ODASI’NA KAYITLI KOBİ’LERE 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ VEYA 3 AYDA BİR TAKSİT ÖDEMELİ, 36 AYA VARAN VADELERLE FİNANSMAN SAĞLAYACAĞI BELİRTİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
DTO’dan üyelerine 36 aya varan vadelerle uygun finansman desteği
148 views
17 Aralık 2020 - 9:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizli Ticaret Odası (DTO), imzaladığı protokolle oda üyesi KOBİ’lere 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli 36 aya varan vadelerle finansman desteği sağladı.

Denizli Ticaret Odası, zorlu korona virüs salgını sürecinin ekonomiye olan etkilerini sınırlandırmak ve üyelerine bu süreçte katkı sağlamak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda, DTO ile özel bir banka arasında iş birliği protokolü imzalandı. Protokol ile Denizli Ticaret Odası üyesi KOBİ’ler, 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli, 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Ayrıca ilk kez POS kullanan KOBİ’lere ise ilk 3 ay POS kira muafiyeti sağlanacak.

“Her dönem olduğu gibi üretenlerimizin yanındayız”

Pandemi döneminde olumsuz ekonomi etkilerini en aza indirmeye çalıştıklarını belirten banka yetkilisi Adnan Özbek, “Sorumlu bankacılık anlayışımızla 67 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu’daki üretenlerin yanında yer alıyoruz. Zorlu salgın sürecinde de müşterilerimizi destekleyerek salgının olumsuz ekonomik etkilerinin en aza indirilmesi için çalışıyoruz. Bu protokolle de DTO üyelerine, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyoruz” dedi.

“Sağladığı destekler için bankayı kutluyorum”

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan ise, banka üyeler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Üretene her koşulda ihtiyacına yönelik finansal destek sağlayan özel bankaya, yanımızda yer aldığı için teşekkürlerimi sunuyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.