Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Güzelleşmek için Fas’tan Denizli’ye geldi

FAS’TA GEÇİRDİĞİ BAŞARISIZ ESTETİK AMELİYATLARI SONRASI TÜRKİYE’DE DOKTOR ARAYIŞINA GİREN 49 YAŞINDAKİ NAJAT OUAIAOU, ÖZEL DENİZLİ CERRAHİ HASTANESİ DOKTORLARINDAN ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ UZMANI OP. DR. KENAN AKBAŞ’I BULDU. ARAŞTIRMALARIN ARDINDAN UÇAKLA TÜRKİYE’YE GELEN NAJAT OUAIAOU, BU ZAMANA KADAR ALANINDA BİRÇOK HASTASININ ESTETİK VE GÜZELLİK İŞLEMLERİNİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİREN OP. DR. KENAN AKBAŞ SAYESİNDE HAYALİNDEKİ GÖRÜNÜME KAVUŞTU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Güzelleşmek için Fas’tan Denizli’ye geldi
97 views
11 Şubat 2021 - 9:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Fas’ta geçirdiği başarısız estetik ameliyatları sonrası Türkiye’de doktor arayışına giren 49 yaşındaki Najat Ouaıaou, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi doktorlarından Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kenan Akbaş’ı buldu. Araştırmaların ardından uçakla Türkiye’ye gelen Najat Ouaıaou, bu zamana kadar alanında birçok hastasının estetik ve güzellik işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Op. Dr. Kenan Akbaş sayesinde hayalindeki görünüme kavuştu.

Ülkesinde başarısız geçen estetik operasyonlar sonrasında Türkiye’de doktor arayışına giren 49 yaşındaki Faslı Najat Ouaıaou, yaptığı araştırmalar sonucunda Özel Denizli Cerrahi Hastanesi doktorlarından Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kenan Akbaş’ı buldu. Dr. Akbaş’ın bu zamana kadar gerçekleştirdiği başarılı operasyonlar ve hasta memnuniyetlerini gören Najat Ouaıaou, soluğu Denizli’de aldı. Dr. Akbaş’ın detaylı muayene ve ameliyat planlamasından sonra Najat Ouaıaou’ya total vücut şekillendirme, yüz gençleştirme, burun estetiği ameliyatları yapıldı. Najat Ouaıaou, gerçekleşen ameliyatlardan sonra hayalindeki görünüme kavuşarak ülkesine geri döndü.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.