Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İki farklı kalite iyileştirme metodunda birden eğitim gördüler

TÜRKİYE KALİTE DERNEĞİ (KALDER) ÜYESİ OLAN DENİZLİ TİCARET ODASI (DTO), 4 AY SÜREN ‘YALIN ALTI SİGMA VE KAİZEN EĞİTİMİ’Nİ TAMAMLADI. İKİ FARKLI KALİTE İYİLEŞTİRME METODUNDA EĞİTİM GÖREN 10 FİRMANIN TEMSİLCİLERİ, SERTİFİKALARINI DTO BAŞKANI UĞUR ERDOĞAN’DAN ALDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İki farklı kalite iyileştirme metodunda birden eğitim gördüler
23 views
17 Temmuz 2021 - 10:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye Kalite Derneği (KALDER) üyesi olan Denizli Ticaret Odası (DTO), 4 ay süren ‘Yalın Altı Sigma ve Kaizen Eğitimi’ni tamamladı. İki farklı kalite iyileştirme metodunda eğitim gören 10 firmanın temsilcileri, sertifikalarını DTO Başkanı Uğur Erdoğan’dan aldı.

DTO hizmet binasındaki Yalın Altı Sigma ve Kaizen Eğitimleri ile Danışmanlıkları Sertifika Töreni’ne Yönetim Akademisi Eğitim Danışmanlık İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Harun Seyhan ve Eğitmen Oğuz Levent Uzer, DTO Genel Sekreter Yardımcısı Tekstil Mühendisi Akay Gündoğan, Denizli ABİGEM Uzmanı Enis Erdal ve kursiyerler ile DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan katıldı.

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, törende kursiyerlere seslendi. Başkan Erdoğan, “Bu eğitimlerin çıkış noktası, sistemsel çalışarak kalitesi ile verimliliğini artırmak isteyen sanayicilerimizdir. Talep olursa, eğitimimiz yeni gruplarla devam edecek. Bunun yanında, benzer ve daha farklı konularda kalite ve verimi arttıracak eğitimler de düzenleyeceğiz. Denizli Ticaret Odamız KALDER üyesi. Biz eğitimi önemsiyoruz. Çünkü eğitim kaliteyi getirir. Ülkemiz sanayisinin en önde gelen illerinden biri olan Bursa’dan bu kursumuz için Denizli’mize gelen eğitim kadromuz, ülke ihracatının temel direği olan otomotiv ve beyaz eşya sektöründe deneyimli isimlerden oluşuyor. Oda olarak, pandemiye rağmen mümkün oldukça yüz yüze, buna imkân olmadığında ise online olarak mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerimizi ara vermeden sürdürdük. 10 firmamızın temsilcileri, 24 saatlik eğitimimiz ve akabindeki bire bir danışmanlık hizmetimizden edindiklerini, işletmelerinde daha geniş kitlelere, diğer kadrolarına da ulaştıracaklardır. Bu türde eğitimlerle daha kaliteli ve katma değeri yüksek üretim ile ihracata kavuşacak, ülke ekonomisindeki yerimizi sağlama alacağız. İlginizden dolayı hepinize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA)’nın Teknik Destek Programı kapsamındaki Yalın Altı Sigma ve Kaizen Eğitimleri ile Danışmanlıkları Kursu, 4 ay sürdü. Kursa Bozdemir Makine, Çarkıt Kablo, ÇRZ Makine, Facs Makine, Hidrobarsan Makine, Nexans Kablo, Pamukkale Kablo, Sena Kablo, Seval Kablo ve Uygar Makine’nin teknik personeli, idarecileri ile ustabaşıları katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.