Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Karantinadaki vatandaştan Kızılay’a duygulandıran teşekkür

YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YARDIMINA KOŞAN KIZILAY, DENİZLİ CEVAT AKŞİT KYK YURDUNDA KARANTİNADA OLAN VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR GELDİ. BİR VATANDAŞ, CAMDAN AŞAĞI SARKITTIĞI KARTONDA YAZAN YAZI İLE KIZILAY’A TEŞEKKÜR ETTİ. KARTONDA İSE, “DENİZLİ İLİNİN GURURU KIZILAY. BİZLERİ DOYURAN, AÇ KOYMAYAN, GİYDİREN, AÇIKTA KOYMAYAN KURULUŞA TEŞEKKÜRLER” YAZISI DUYGUSAL ANLAR YAŞATTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Karantinadaki vatandaştan Kızılay’a duygulandıran teşekkür
107 views
28 Ekim 2020 - 15:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışında ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Kızılay, Denizli Cevat Akşit KYK Yurdunda karantinada olan vatandaşlardan teşekkür geldi. Bir vatandaş, camdan aşağı sarkıttığı kartonda yazan yazı ile Kızılay’a teşekkür etti. Kartonda ise, “Denizli ilinin gururu Kızılay. Bizleri doyuran, aç koymayan, giydiren, açıkta koymayan kuruluşa teşekkürler” yazısı duygusal anlar yaşattı.

Kan ihtiyacını karşılamanın dışında toplumsal olaylarda da ön saflarda yer alan kuruluşlardan biri Türk Kızılay’ı, vatandaşlardan teşekkür almaya devam ediyor. Yurtiçi ve yurtdışında ihtiyaç sahiplerinin yardımına ilk koşan kuruluşlardan biri olan Kızılay’ın Denizli Şube gönüllüleri takdir toplamaya devam ediyor. Denizli kent genelinde karantinada bulunan vatandaşlarla erzak yardımlarının ulaştırıldığı faaliyetlerle yanı sıra merkezde de çalışmalarını sürdüren Kızılay’a bir teşekkür de Denizli Cevat Akşit KYK Yurdunda bulunan vatandaşlardan geldi. Karantinada bulunan bir vatandaş, camdan aşağı sarkıttığı yazı ile Kızılay’a ve gönüllülerine teşekkür etti. Kartonda, “Denizli ilinin gururu Kızılay. Bizleri doyuran, aç koymayan, giydiren, açıkta koymayan kuruluşa teşekkürler” yazısını gören gönüllüler duygusal anlar yaşadı.

“Cama koyduğu yazı ile bizleri duygulandırdı”

Vatandaşın duygulandıran teşekkürüne, karşılık veren Türk Kızılay’ı Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz, Kızılay olarak her zaman vatanın ve vatandaşın yanında olmaya devam edeceklerini belirtti. Deniz, “Hayırseverlerimizin destekleri ile Sarayköy dahil bir çok ilçede gönüllülerimiz tarafından karantinada bulunan vatandaşlarımızın erzak ihtiyaçları tarafımızca karşılanıyor. Bununla ilgili çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Cevat Akşit Yurdu’nda kalan vatandaşlardan bir tanesi cama koyduğu yazı ile bizleri duygulandırdı. Bizler de vatandaşlarımız adına hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. Onların maddi ve manevi destekleri olmasa biz bu işleri gerçekleştiremeyiz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.