Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kent Konseyi çevrimiçi söyleşilerine devam ediyor

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KENT KONSEYİ, ÇEVRİMİÇİ OLARAK DEVAM ETTİĞİ SÖYLEŞİLER KAPSAMINDA 21. YÜZYIL YETKİNLİKLERİ VE KAZANIMLARINI KONUŞTU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kent Konseyi çevrimiçi söyleşilerine devam ediyor
71 views
29 Ocak 2021 - 11:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi, çevrimiçi olarak devam ettiği söyleşiler kapsamında 21. yüzyıl yetkinlikleri ve kazanımlarını konuştu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından online olarak düzenlenen programlar devam ediyor. Online söyleşi programının konuğu bu kez eğitim tasarımcısı, profesyonel koç Serkut Kızanlıklı oldu. Programa Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kent Konseyi Genel Sekreteri Baran Akın ve davetliler katıldı. Pandemi ile birlikte Kent Konseyi çalışmalarının düzenli bir şekilde online olarak devam ettiğini söyleyen Kent Konseyi Başkanı Değirmenci, “Kent Konseyi olarak haftada en az 2 programımızı online olarak gerçekleştiriyoruz. Özellikle gençlerimizi ilgilendiren 21. yüzyıl yetkinliklerinin konuşulduğu bu programdan dolayı büyük bir memnuniyet duyuyorum. Genç kardeşlerimizin geleceğe yönelik kafalarındaki soru işaretlerinin çok güzel bir şekilde yanıt bulacağına ve faydalı olacağına eminim” diye konuştu.

“Dijital anlamda yenilenmeye gitti”

Serkut Kızanlıklı ise Türkiye’de yaşayanlar açısından, korona virüsün ilk tespit edildiği 11 Mart 2020 tarihinin bir dönüm noktası olduğunu söyledi. Kızanlıklı, “O günden sonra kurum ve kuruluşlarda yeni bir süreç başladı. ’Hizmetleri nasıl vatandaşa ulaştırabiliriz?’ diye her türlü yöntem denendi. Kamu kurumları, belediyeler, Milli Eğitim Bakanlığı, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör dijital anlamda yenilenmeye gitti” dedi.

“Yeteneğinizin üzerine, bilgi, hüner ve davranışınızı da dönüştürmelisiniz”

Yetkinlik kavramını bir alandaki kişinin uzmanlığı olarak nitelendiren Eğitim Tasarımcısı Kızanlıklı, yetkinlik kavramı üzerine bilgilerini davetlilerle paylaşarak, “Yeteneğinizin üzerine, bilgi, hüner ve davranışınızı da dönüştürmelisiniz. Yetkinlik bilgilerle birlikte o yeteneği davranışa dökmektir” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.