Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kısıtlamalar kitap severlere engel olmadı

EĞİTİME VERDİĞİ ÖNEMLE DİKKAT ÇEKEN PAMUKKALE BELEDİYESİ, SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASININ YAŞANDIĞI GÜNLERDE KİTAPSEVERLERİN, OKUMAK İSTEDİKLERİ KİTAPLARI EVLERİNE KADAR ULAŞTIRMAYA DEVAM EDİYOR. PAMUKKALE BELEDİYE BAŞKANI AVNİ ÖRKİ, KORONA VİRÜS SALGINININ BAŞLAMASIYLA BİRLİKTE UYGULANAN KISITLAMALARDA, VATANDAŞLARIN EVLERİNE KADAR KİTAP SERVİSİ YAPMAYA DEVAM ETTİKLERİNİ SÖYLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kısıtlamalar kitap severlere engel olmadı
129 views
14 Aralık 2020 - 15:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Eğitime verdiği önemle dikkat çeken Pamukkale Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamasının yaşandığı günlerde kitapseverlerin, okumak istedikleri kitapları evlerine kadar ulaştırmaya devam ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, korona virüs salgınının başlamasıyla birlikte uygulanan kısıtlamalarda, vatandaşların evlerine kadar kitap servisi yapmaya devam ettiklerini söyledi.

Pamukkale Belediyesi, korona virüs salgını mücadelesi kapsamında evde kalarak mücadeleye destek veren 65 yaş üstü vatandaşlar ile 20 yaş altı gençlerin kitap taleplerini Mart ayından bu yana karşılamaya devam ediyor. Hafta sonlarında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında da Kitap Kafe üyelerine kitap servisi yapıldı. Halen 2 bin 500’e yakın üyesi olan Kitap Kafe’de 4 bini aşkın kitap bulunuyor. Kitap Kafe üyelerine Mart ayından bu yana kısıtlamaların olduğu günlerde evlere kitap servisi yapıldığını beliten Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki,” Son haftalarda genel sokağa çıkma kısıtlamasında sadece 65 yaş üstü vatandaşlar ile 20 yaş altı gençlerimizin değil, evlerinde kalarak salgınla mücadele veren tüm vatandaşlarımıza kitap servisi hizmetimizi veriyoruz. Kitap okuyarak hem kendi dünyalarına hem de çevrelerine ışık olan tüm kitap okurlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Evde kalınan zamanlarda yapılacak olan en güzel şey kitap okumak ve Pamukkale Belediyesi olarak kitap severlere 2 binden fazla yazarın 4 bini aşkın eserinin yer aldığı Kitap Kafe’mizde bulunan kitaplarımızı okumalarına olanak sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

“Bir telefonla istediğimiz kitabı kapımıza kadar getiriyorlar”

Pamukkale Belediyesi’nin kitap servisi uygulamasından faydalanan kitapseverler, istedikleri her kitabı evlerine kadar getirilmesinden dolayı oldukça memnun olduğunu dile getirdi. Pamukkale Belediyesi’nin kitap servisi hizmetinden faydalanan Ayşe Ekizce, “Bu uygulama çok güzel. İstediğimiz kitaplara ulaşabiliyoruz. Sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde de evimizde otururken, bir telefonla istediğimiz kitabı kapımıza kadar getiriyorlar. Belediyemizin bu hizmetinden dolayı çok memnunuz. Başkanımız Avni Örki ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.