Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kitap bağışı kampanyasına büyük destek

ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN CEZA VE İNFAZ KURUMLARINDAKİ KÜTÜPHANELER İÇİN DÜZENLENEN ‘BİR KİTAP BİR UMUT’ KİTAP TOPLAMA KAMPANYASINA DESTEK MHP PAMUKKALE İLÇE TEŞKİLATI’NDAN GELDİ. İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE BELEDİYE MEÇLİSİ ÜYELERİNİN ÖNDERLİĞİNDE TOPLANAN 114 KİTAP ADLİYE BİNASI ÖNÜNDEKİ KİTAP TOPLAMA STANDINA TESLİM EDİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kitap bağışı kampanyasına büyük destek
23 views
16 Haziran 2021 - 9:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından ceza ve infaz kurumlarındaki kütüphaneler için düzenlenen ‘Bir Kitap Bir Umut’ kitap toplama kampanyasına destek MHP Pamukkale İlçe Teşkilatı’ndan geldi. İlçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye meçlisi üyelerinin önderliğinde toplanan 114 kitap adliye binası önündeki kitap toplama standına teslim edildi.

Denizli’de Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından ceza ve infaz kurumlarındaki kütüphaneler için düzenlenen ‘Bir Kitap Bir Umut’ kitap toplama kampanyası adliye binası önünde açılan stantta devam ediyor. Her gün onlarca kitabın bağışlandığı kampanyaya destek MHP Pamukkale İlçe Teşkilatı’ndan da geldi. İlçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyelerinin desteğiyle kısa sürede toplanan 114 kitap MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri tarafından adliye binası önündeki stantta teslim edildi.

Hikaye, roman, dünya klasikleri olmak üzere 114 kitabı cezaevlerindeki kütüphaneler için bağışladıklarını anlatan MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, kitap okumanın yeni bilgiye ulaşmanın önemini çok iyi bildiklerini söyledi. Başkan Yılmaz, “Ceza infaz kurumu kütüphaneleri için kitap bağış kampanyasına biz Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pamukkale ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleriyle birlikte küçükte olsa katkıda bulunmayı doğru bulduk. Hem kitap okumayı, eğitimi, kültürü her haliyle hepimiz gibi önemsiyorum. Değerli ve önemli buluyorum. Bu projede emeği geçen, katkı koyan, fikir örneği olan Adalet Bakanlığı’nın tüm mensuplarına teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.