Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

’Leyleklere Yeni Yuva’ya bir ödül daha

TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN ŞİRKETLERİNİN BİRBİRİNDEN DEĞERLİ SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNİN DEĞERLENDİRİLDİĞİ ZİRVEDE AYDEM, 11 YILDIR SÜRDÜRDÜĞÜ LEYLEKLERE YENİ YUVA PROJESİ İLE KARASAL YAŞAM KATEGORİSİNDE PLATİN ÖDÜLÜNÜ ALMAYA HAK KAZANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
’Leyleklere Yeni Yuva’ya bir ödül daha
91 views
18 Aralık 2020 - 12:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin birbirinden değerli sosyal sorumluluk projelerinin değerlendirildiği zirvede Aydem, 11 yıldır sürdürdüğü Leyleklere Yeni Yuva projesi ile Karasal Yaşam kategorisinde Platin Ödülünü almaya hak kazandı.

Aydem, kurumsal sosyal sorumluluk zirvesi kapsamında verilen Sürdürülebilir Kalkınma Ödülleri’nde, karasal yaşam dalında “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi” Leyleklere Yeni Yuva ile Platin ödülü aldı. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nin on ikinci yılı “Değişimi Yönetmek – Belirsizlik Dönemlerinde Liderlik” temasıyla çevrimiçi düzenlendi. Aydem, kurumsal sosyal sorumluluk zirvesi kapsamında verilen Sürdürülebilir Kalkınma Ödülleri’nde, karasal yaşam dalında “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi” Leyleklere Yeni Yuva ile Platin ödülü almaya hak kazandı. Aydın, Denizli ve Muğla illerinde enerji dağıtım hizmeti veren ADM Elektrik teknoloji, inovasyon, dijitalleşme ve sürdürülebilirlik alanlarında çalışmalarına devam ederken bir yandan bölgeye katkı sağlayacak, farkındalık yapacak kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle bölgeye değer katıyor.

Ege sıcaklığında güvenli yuva

11 yıldır şirketin hizmet bölgesi olan Aydın, Denizli ve Muğla’da ilkbahar aylarında bölgeye gelen leyleklerin güvenli bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmesi adına hassasiyetle çalışan ADM Elektrik, bölgede yer alan 700 yuva ve her yıl ağırladığı 6 bin leylek ile doğa ve doğal yaşamın korunmasına katkı sağlıyor.

Fark yapan örnek projeye bir ödül daha

Projenin başladığı ilk yılında Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ) tarafından Halkla İlişkiler dalında “Özel Proje” ödülü alan Leyleklere Yeni Yuva projesi, 2012 yılında Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği, KSS Pazaryeri etkinliğinde Yılın KSS projeleri arasında “Üçüncülük” ve “Örnek Çevre Stratejisi” ödüllerini aldı. “Sürdürülebilirlik” ödülü alan Leyleklere Yeni Yuva, Birleşmiş Milletler Kalkınma Hedefleri kategorilerinde yer alan Karasal Yaşam ödülüne layık görüldü.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.