Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Merkezefendi’de 61 sanatçı eserleriyle karma sergiye katılacak

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ, DENİZLİ GÖRSEL SANATLAR GRUBU İŞ BİRLİĞİYLE 61 SANATÇININ ESERLERİYLE KATILIM SAĞLAYACAĞI KARMA SERGİ 10 HAZİRAN 2021 GÜNÜ KAPILARINI DENİZLİLİ SANATSEVERLERE AÇACAK. MERKEZEFENDİ BELEDİYE BAŞKANI ŞENİZ DOĞAN; “61 SANATÇIMIZIN KATILACAĞI, 20 GÜN SÜRECEK OLAN DENİZLİ GÖRSEL SANATLAR GRUBU İŞ BİRLİĞİMİZLE DÜZENLENECEK OLAN SERGİMİZE TÜM SANATSEVERLERİ DAVET EDİYORUM” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Merkezefendi’de 61 sanatçı eserleriyle karma sergiye katılacak
97 views
28 Mayıs 2021 - 12:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Merkezefendi Belediyesi, Denizli Görsel Sanatlar Grubu iş birliğiyle 61 sanatçının eserleriyle katılım sağlayacağı karma sergi 10 Haziran 2021 günü kapılarını Denizlili sanatseverlere açacak. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan; “61 sanatçımızın katılacağı, 20 gün sürecek olan Denizli Görsel Sanatlar Grubu iş birliğimizle düzenlenecek olan sergimize tüm sanatseverleri davet ediyorum” dedi.

Merkezefendi Belediyesi, kültür ve sanat etkinliklerine devam ediyor. Bu kapsamda Merkezefendi Belediyesi ile Denizli Görsel Sanatlar Grubu iş birliğiyle karma sergi düzenlenecek. 61 sanatçının eserleriyle katılım sağlayacağı karma sergi, 10 Haziran 2021 Perşembe günü saat 18.00’de kapılarını Denizlili sanatseverlere açacak. Merkezefendi Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan sergi 30 Haziran Çarşamba gününe kadar ziyaret edilebilecek. Merkezefendi’nin her zaman sanatın, kültürün, eğitimin ve bilimin merkezi olacağını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan; “Sanat duyguların, hayal gücünün şekle bürünmesidir. Bir toplumun gelişmişlik düzeyini, zevklerini, kültürünü ve değerlerini ürettikleri sanat eserlerinden anlayabiliriz. Bu düşünce ile Merkezefendi Belediyesi olarak kültür ve sanat alanındaki etkinliklerimizi sürdürüyoruz. Merkezefendimizi büyük, çağdaş sanat etkinlikleri ile buluşturuyoruz, buluşturmaya da devam edeceğiz. Merkezefendi Belediyesi olarak hemşehrilerimize kültür sanat alanında en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. İlçemiz, her zaman sanatın, kültürün, eğitimin ve bilimin merkezi olacak. 61 sanatçımızın katılacağı, 20 gün sürecek olan Denizli Görsel Sanatlar Grubu iş birliğimizle düzenlenecek olan sergimize tüm sanatseverleri davet ediyorum” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.