Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Rehberlik ve psikolojik danışma hizmetleri masaya yatırıldı

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİNDE İHTİYAÇLAR DOĞRULTUSUNDA BELİRLENEN HEDEFLERİN DEĞERLENDİRİLDİĞİ, “REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ İL YÜRÜTME KOMİSYONU TOPLANTISI” İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SÜLEYMAN EKİCİ BAŞKANLIĞINDA YAPILDI. TOPLANTIYA MÜDÜR EKİCİ’NİN YANI SIRA; İL MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ MEVLÜT ŞAHİN VE KOMİSYON ÜYELERİ KATILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Rehberlik ve psikolojik danışma hizmetleri masaya yatırıldı
12 views
02 Ekim 2021 - 12:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Rehberlik ve psikolojik danışma hizmetlerinde ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenen hedeflerin değerlendirildiği, “Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Yürütme Komisyonu Toplantısı” İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici başkanlığında yapıldı. Toplantıya Müdür Ekici’nin yanı sıra; İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mevlüt Şahin ve komisyon üyeleri katıldı.

“Sahada gerekli çalışmaları yapıyoruz”

Rehberlik ve Psikolojik Danışman öğretmenlerinin görev ve sorumluluklarının özellikle salgın dönemiyle birlikte daha da önem kazandığını vurgulayan Müdür Ekici, konuşmasında; “Salgın döneminin etkilerini doğru bir şekilde analiz edip sınıflarımızda ve gerekirse sahada gerekli çalışmaları yapıyoruz. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından rehber öğretmenlerimiz geçtiğimiz yaz döneminde ayrıntılı bir bilgilendirme eğitimi aldılar. Öğrencilerimizin okullarına uyumlarını desteklemek amacıyla rehber öğretmenlerimize verilen bu eğitimlerin ne kadar yararlı olduğunu biliyoruz. Bizlerin birinci önceliği; eğitim öğretim faaliyetlerini sağlıklı bir şekilde devam ettirmektir.” dedi.

Müdür Ekici’nin konuşmasının ardından eğitim kurumlarının rehberlik ve psikolojik danışma hizmetlerine ilişkin talepleri doğrultusunda aile, öğrenci, öğretmen, yönetici ve diğer kamu personeline yönelik yürütülecek etkinliklerin planlanması hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Toplantı, il eylem planının görüşülmesiyle sona erdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.