Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sağlıklı yaşam için yürüdüler

HER YIL 3-4 EKİM TARİHLERİ ARASINDA DÜNYANIN BİRÇOK NOKTASINDA DÜZENLENEN DÜNYA YÜRÜYÜŞ GÜNÜ KAPSAMINDA DENİZLİ’DE BİR GRUP SPOR SEVERLER TARAFINDAN DOĞA DA YÜRÜYÜŞ ETKİNLİĞİ YAPILDI. ETKİNLİĞE SPORA GÖNÜL VEREN 7’DE 70’E ONLARCA SPORSEVER KATILDI. ETKİNLİKE BİSİKLET SÜRME, KOŞU VE SPOR EGZERSİZ HAREKETLERİ YAPILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sağlıklı yaşam için yürüdüler
70 views
04 Ekim 2021 - 10:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dünya Yürüyüş günü kapsamında Denizli’de düzenlenen etkinliğe 7’de 70’e onlarca sporsever, 12 kilometre yol boyunca doğada yürüyüş yaptı.

Yapılan çeşitli fiziksel aktivitelerle hem salgına karşı bağışıklık sistemini güçlendirmek ruhsal ve bedensel olarak güçlü amacı ile “4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü” ülkenin ve dünyanın dört bir yanında etkinlikler düzenlendi. Her yıl 3-4 Ekim tarihleri arasında dünyanın birçok noktasında düzenlenen Dünya yürüyüş günü kapsamında Denizli’de bir grup spor severler tarafından doğa da yürüyüş etkinliği yapıldı. Etkinliğe spora gönül veren 7’de 70’e onlarca sporsever katıldı. Etkinlike koşu ve spor egzersiz hareketleri yapıldı. Etkinlik Çameli ilçesine ait Kolak Gölüne doğru 12 kilometre yol yürüyüşü sonrası son buldu.

“Spor için bir araya geldik”

Denizli’de bulunan bir grup sporseverlerin düzenlediği etkinliğe katılan Özlem Gücenmez, yürüyüş hakkında açıklamalarda bulundu. Gücenmez, her yıl “Dünya Yürüyüşü Günü” için toplanarak spor etkinleri düzenlediklerini ifade etti. Gücenmez, “Her yıl özel etkinlerle bugünü kütlüyoruz. Bugünün bizim için yeri ayır. Çünkü yürüyüş yapmak insanları ruhunu ve bedenini rahatlatıyor. Spor için bir araya geldik. Spor insanların vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bizlerde arkadaşlarımızla beraber toplandık. Bugüne özel olarak yürüyüşü yaptık. Çok eğlendik ve güzel zaman geçirdik. Çok fazla katılım da oldu. Bu etkinliğe katılımın fazla olması bizi çok mutlu etti. Etkinliğimize küçük kardeşlerimizden, yaşlı vatandaşlarımıza varıncaya kadar geniş yaş grubunda katılımlar oldu. Sağlıklı yaşam için sahip olduğumuz he yeri geziyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.