Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Atik: “İlköğretim hayat boyu gerekli bilgi ve becerileri temellerinin atıldığı dönemdir”

DENİZLİ VALİSİ ALİ FUAT ATİK, 6 EYLÜL İTİBARİYLE OKULA GİDECEK ÖĞRENCİLERİN İLKÖĞRETİM HAFTASINI KUTLAYAN MESAJ YAYIMLADI. VALİ ATİK, YAYIMLADIĞI MESAJDA, “HAYAT BOYU GEREKLİ OLAN BİLGİ VE BECERİLERİN TEMELİNİN ATILDIĞI BU DÖNEM, YÜRÜMEYİ ÖĞRENEN ÇOCUK MİSALİ OKUL-AİLE İŞBİRLİĞİ İLE OKUMA, YAZMA GİBİ TEMEL EĞİTİMLERİNİN VERİLDİĞİ KIYMETLİ BİR ZAMAN DİLİMİDİR” İFADELERİNİ KULLANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Atik: “İlköğretim hayat boyu gerekli bilgi ve becerileri temellerinin atıldığı dönemdir”
126 views
05 Eylül 2021 - 17:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, 6 Eylül itibariyle okula gidecek öğrencilerin ilköğretim haftasını kutlayan mesaj yayımladı. Vali Atik, yayımladığı mesajda, “Hayat boyu gerekli olan bilgi ve becerilerin temelinin atıldığı bu dönem, yürümeyi öğrenen çocuk misali okul-aile işbirliği ile okuma, yazma gibi temel eğitimlerinin verildiği kıymetli bir zaman dilimidir” ifadelerini kullandı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında bir süredir uzaktan eğitim alan öğrenciler, 6 Eylül itibariyle yüz yüze eğitime başlıyor. İlköğretim Haftası kapsamında bir mesaj yayımlayan Denizli Valisi Ali Fuat Atik, yeni eğitim – öğretim yılının hayırlı olmasını diledi. İlköğretimin hayat boyu gerekli bilgi ve becerilerinin temeli atıldığı bir dönem olduğunu vurgulayan Vali Atik, “Huzurlu ve başarılı bir ders yılı diliyorum. İlköğretim, bize hayat boyu gerekli olan bilgi ve becerilerin temelinin atıldığı dönemdir. Bu dönem, yürümeyi öğrenen çocuk misali okul-aile işbirliği ile okuma, yazma gibi temel eğitimlerinin verildiği kıymetli bir zaman dilimidir. Çocuklarımız da ilerleyen yıllarda kendisi, ailesi ve ülkesi için daima koşmalı aynı zamanda gelişime açık, eğitime önem veren ve idealleri olan birey olarak yaşamını sürdürmelidir. Bizler de her biri birbirinden değerli olan canparelerimiz için onlara çağın gereklerine uygun, ilgi ve kabiliyetlerini geliştirebilecek ortamlar oluşturmak adına devletimizin tüm imkânlarıyla çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Nihayetinde değerlerine sahip çıkan, ülkesine bağlı, mutlu bireyler yetiştirmek asli görevimizdir. Önceliğimizin tüm vatandaşlarımızın sağlığı olması dolayısıyla okullarda maske, mesafe ve temizlik kurallarına mutlaka uyulması gerektiğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.