Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Atik’ten LGS’ye girecek öğrencilere mesaj

DENİZLİ VALİSİ ALİ FUAT ATİK, LİSELERE GEÇİŞ SİSTEMİ (LGS)’YE GİRECEK OLAN ÖĞRENCİLER İÇİN MESAJ YAYIMLADI. VALİ ATİK, “EMİNİM Kİ SEVGİLİ YAVRULARIMIZ BU SINAVA OLDUKÇA SIKI HAZIRLANDI, İNŞALLAH EMEKLERİNİN KARŞILIKLARINI DA ALACAKLARDIR” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Atik’ten LGS’ye girecek öğrencilere mesaj
88 views
05 Haziran 2021 - 11:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Liselere Geçiş Sistemi (LGS)’ye girecek olan öğrenciler için mesaj yayımladı. Vali Atik, “Eminim ki sevgili yavrularımız bu sınava oldukça sıkı hazırlandı, inşallah emeklerinin karşılıklarını da alacaklardır” dedi.

Denizli’de 06 Haziran 2021 tarihinde LGS sınavına girecek olan öğrenciler için Vali Atik mesaj yayımladı. Mesajında öğrencilerin büyük bir azimle çalıştığını ve başarılı olacaklarına inandığını belirten Vali Atik, “Çocuklarımızın istikbalinin şekillenmesinde önemli yer tutan sınavlardan bir tanesi de LGS’dir. Dört yıl sürecek yeni bir eğitim hayatının temellerini atacakları bu sınav, başlayacakları yeni eğitim-öğretim sürecinin ilk adımıdır. Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları LGS’de başarılı olacaklarına inancım tamdır. Korona virüs ile mücadelemizin titizlikle devem etmekte olduğu bu süreçte Denizli Valiliği olarak; öğrencilerimizin güvenilir ve sağlıklı bir ortamda sınava girebilmeleri adına sınav merkezlerimizde gereken tüm tedbirleri almış bulunmaktayız. Geleceğimize yön verecek olan çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirecekleri yollarda yürüyerek hedeflerine ulaşacaklarına yürekten inanıyorum. Kıymetli yavrularımız gireceğiniz sınavdan alacağınız sonuç her ne olursa olsun her şeyden önemli olan sizlersiniz. Sizler; bizim en değerli varlığımız, biricik yavrularımız ve geleceğimizin teminatısınız. Şimdiden sınava girecek tüm öğrencilerimizin gözlerinden öpüyor ve sınavda sizlere başarılar diliyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.