Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeni yılda görüntü ve çevre kirliliğine izin yok

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YETKİ SAHASI İÇERİSİNDE GÖRÜNTÜ VE ÇEVRE KİRLİLİĞİNE YOL AÇAN BEZ AFİŞ VE BRANDA GİBİ İLAN VE REKLAM UYGULAMALARININ ASIMINA 1 OCAK 2021 TARİHİ İTİBARİYLE İZİN VERMEYECEĞİNİ AÇIKLADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yeni yılda görüntü ve çevre kirliliğine izin yok
63 views
31 Aralık 2020 - 12:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizli Büyükşehir Belediyesi yetki sahası içerisinde görüntü ve çevre kirliliğine yol açan bez afiş ve branda gibi ilan ve reklam uygulamalarının asımına 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle izin vermeyeceğini açıkladı.

Bez afiş ve branda gibi ilan ve reklam uygulamalarının asılmasına yönelik vatandaşların talep ve şikayetlerini dikkate alan Büyükşehir Belediyesi, yeni bir düzenlemeye gitti.Denizli Büyükşehir Belediyesi, özellikle ana arter ve caddelerde yol güvenliği ile görüntü ve çevre kirliliğine yol açan ilanlara izin vermeyeceğini duyurdu. Denizli Büyükşehir Belediyesi İlan, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliğine istinaden, Büyükşehir Belediyesi yetki alanları içerisindeki ana arter, bulvar, cadde, meydan, park ve üst geçit gibi açık alanlarda bez afiş ve branda gibi ilan ve reklam uygulamalarının asılmasına 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren izin verilmeyeceği duyuruldu. Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda yetki sahası içerisinde yer alan açık alanlarda ilan ve reklâm araçlarının yol açtığı görsel kirlilik ve güvenlik sorunlarını ortadan kaldırarak kentin görselliği ve estetiğine katkı sağlayacak. Uygulanacak karar kapsamında siyasi partilerin kongre ilanları, miting duyuruları ile siyasi parti liderleri ve devlet büyüklerinin kente ziyaretlerinin duyurulmasını muaf tuttu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.