Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeşilay Cemiyeti ve Başkan Zolan’dan ‘Gençlerimize sahip çıkalım’ mesajı

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI OSMAN ZOLAN, TÜRKİYE YEŞİLAY CEMİYETİ DENİZLİ ŞUBE BAŞKANI BÜNYAMİN YAKAR VE YÖNETİMİNİ KABUL ETTİ. YEŞİLAY GÖNÜLLÜSÜ DE OLAN BAŞKAN ZOLAN HERKESİ ZARARLI ALIŞKANLIKLARI BIRAKMAYA DAVET EDEREK, “ZARARLI ALIŞKANLIKLARI BIRAKIN, HAYATI BIRAKMAYIN” MESAJINI PAYLAŞTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yeşilay Cemiyeti ve Başkan Zolan’dan ‘Gençlerimize sahip çıkalım’ mesajı
59 views
06 Mart 2021 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Denizli Şube Başkanı Bünyamin Yakar ve yönetimini kabul etti. Yeşilay gönüllüsü de olan Başkan Zolan herkesi zararlı alışkanlıkları bırakmaya davet ederek, “Zararlı alışkanlıkları bırakın, hayatı bırakmayın” mesajını paylaştı.

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Denizli Şube Başkanı Bünyamin Yakar ve yönetim kurulu üyeleri Yeşilay Haftası nedeniyle Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Türkiye Yeşilay Cemiyeti Denizli Şube Başkanı Bünyamin Yakar, ziyarette yaptığı konuşmada Yeşilay Danışmanlık Merkezleri (YEDAM) ile bağımlı ve yakınlarına ücretsiz psikolojik ve sosyal hizmet desteği sağladıklarını belirterek Yeşilay’ın çalışmalarını anlattı. Yakar, “YEDAM’da tamamı bağımlılık alanında uzman psikologlarımızdan oluşan ekibimiz ile tütünün yanı sıra alkol, madde ve internetle ilgili sorunlar yaşayan kişilere ücretsiz psikolojik ve sosyal destek sağlayarak yardımcı oluyoruz” diye konuştu.

“Çocuklarımıza, gençlerimize sahip çıkmaya devam etmeliyiz”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan; “Sağlıklı gençliği olmayan bir toplumun sağlıklı geleceği olamaz. Bu noktada ben başarılı çalışmalarınızı takip ediyor ve sizleri tebrik ediyorum. ‘Zararlı alışkanlıkları bırakın, hayatı bırakmayın’ diyoruz. Madde bağımlılığı başta olmak üzere pek çok zararlı alışkanlık ile gençlik yok edilmeye çalışılıyor. Hep birlikte bu saldırıları bertaraf edeceğiz. Çocuklarımıza, gençlerimize sahip çıkmaya devam etmeliyiz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.