Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizli’de 727 anne uyuşturucu ve bağımlılığa karşı bilinçlendirildi

DENİZLİ’DE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ ‘NARKOREHBER VE EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE’ FAALİYETLERİ KAPSAMINDA BİLİNÇLENDİRME SEMİNERLERİ İLE BROŞÜR DAĞITIMLARINA DEVAM EDİYOR. 2020 YILI KAPSAMINDA 727 ‘Sİ ANNE OLMAK ÜZERE TOPLAM BİN 475 KİŞİ PROJE KAPSAMINDA BİLİNÇLENDİRİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Denizli’de 727 anne uyuşturucu ve bağımlılığa karşı bilinçlendirildi
168 views
17 Kasım 2020 - 9:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizli’de İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ‘Narkorehber ve En İyi Narkotik Polisi Anne’ faaliyetleri kapsamında bilinçlendirme seminerleri ile broşür dağıtımlarına devam ediyor. 2020 yılı kapsamında 727 ‘si anne olmak üzere toplam bin 475 kişi proje kapsamında bilinçlendirildi.

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 05 ile 13 Kasım 2020 tarihleri arasında ‘Narkorehber ve En İyi Narkotik Polisi Anne’ faaliyetleri kapsamında Hilmi Özcan Anadolu Lisesi, Türk Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi ile Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde görevli idareci, öğretmen ve 55’ i anne olmak üzere toplam 109 kişinin katılımıyla seminer gerçekleştirdi. Seminerde, “Uyuşturucusuz Toplum Hepimizin Eseri Olacaktır”, “Hiçbir Aile Çocuğuna Uyuşturucu Bağımlılığını Yakıştırmaz” diyerek uyuşturucuyla mücadelede farkındalığın artırılması, uyuşturucu maddelerin topluma verdiği zararlar, uyuşturucu madde çeşitleri, belirtileri ve buna karşı alınacak önlemler, bağımlı şahısların topluma kazandırılması, ihbar etme konusunda kolluk kuvvetleri ile nasıl irtibata geçileceği ve UYUMA ihbar programı hakkında, bilgilendirme ve bilinçlendirme semineri verildi. Proje doğrultusunda ise sokakta “Gözümüz Olun” çağrısı yapılarak 109 adet el broşürü dağıtıldı.

2020 yılında bin 475 kişi uyuşturucuya karşı bilgilendirildi

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, devam eden süreçte ailelere, okullarda görev yapmakta olan idareci ve öğretmenlere, diğer kurum ve kuruluş personellerine, halkın yoğun bulunduğu alanlarda “Narkorehber ve En İyi Narkotik Polisi Anne” bilgilendirme faaliyetleri kapsamında 2020 yılı içerisinde 727 ‘si anne olmak üzere toplam bin 475 kişiye bilgilendirme yapıldığını, faaliyetlerin ise devam edileceği belirtildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.