Denizli Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Servergazi Devlet Hastanesi korona virüs hastanesi oldu

DENİZLİ’DE KORONA VİRÜS SALGINI İLE MÜCADELEDE KAPSAMINDA, SERVERGAZİ DEVLET HASTANESİ’NİN PANDEMİ HASTANESİ OLARAK HİZMETİNE DEVAM ETMESİ KARARI VERİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Servergazi Devlet Hastanesi korona virüs hastanesi oldu
284 views
12 Kasım 2020 - 17:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Denizli’de, korona virüs salgını ile mücadelede kapsamında, Servergazi Devlet Hastanesi’nin pandemi hastanesi olarak hizmetine devam etmesi kararı verildi.

Denizli’de korona virüs mücadelesi devam ediyor. Bu kapsamda, Servergazi Devlet Hastanesi pandemi hastanesi olarak hizmete devam etmesi kararı alınırken, hastanede korona virüs dışında acil başvurular, heyet poliklinikler ve sağlık kurulu gibi işlemlerin yapılacağı belirtildi. Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk pandemi planına uygun olarak Servergazi Devlet Hastanesi’nin pandemi hastanesi olarak yoluna devam edeceğini belirterek; “Servergazi Devlet Hastanesi’nde ayaktan COVID dışı acil başvurular, heyet poliklinikleri ve sağlık kurulu gibi işlemler devam edecek. Yine hastaneye bağlı Kıbrıs Şehitleri Semt Polikliniğindeki hizmetler de herhangi bir aksama yaşanmayacak. Ayrıca Denizli Devlet Hastanesi, Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri ve özel hastanelerde korona virüs için ayrılmış alanlar dışında vatandaşlarımız sağlık hizmetlerinden yararlanabilecek. İlimizde korona virüsle mücadelede yürütülen çalışmalara hepimize büyük görevler düşüyor. Pandemi süresince sağlık çalışanlarımız gece gündüz demeden kendi canlarını hiçe sayarak vatandaşlarımızın sağlığı için varını yoğunu ortaya koyarak çalışıyor. Bu hastalığı yenmek için hepimizin gayret göstermesi lazım. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat ederek bu hastalığı yenmemize yardımcı olabilirsiniz. Sağlıklı günleri tekrar yakalamak için bu tedbirleri elden bırakmayalım” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.